FEBKO KABARA

Şirket Hakkında

Temelleri 1976 yılında Fevzi KOCABAŞ tarafından atılan firmamız 2007 yılında FEBKO KABARA VE ZIMBA LTD.ŞTİ adını almıştır. Firmamız her ebat, desen, ve renkte kabara üretimi, kancalı, sıvamalı ve çivili kapsül üretimi ile müşterilerinin tüm beklentilerini karşılamaktadır.

Kuruluşundan beri geçen süre içerisinde yurt içinde, sektörün tümüne hizmet veren FEBKO KABARA yurt dışında da tanınan ve aranan bir marka olmuştur. Dünya genelinde onlarca ülkeye ihracat yaparak ülkemize de döviz kazandırmaktadır.

Makina parkuru yurtdışı kaynaklı olan FEBKO KABARA 2011 yılında Kimyasal Arıtma birimini kurarak tesisini eksiksiz hale getirmiş her konuda olduğu gibi bu konuda da sektörüne örnek bir lider olmuştur.

Müşteri memnuniyeti, zamanında teslim, ekonomik fiyat, yüksek kalite, FEBKO KABARA’nın temel ilkeleri olmuş ve böyle olmaya devam edecektir.

FEBKO KABARA

Vizyonumuz

Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

FEBKO KABARA

Misyonumuz

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, Türk sanayi kültürünü Türkiye’nin yanı sıra tüm Dünya’da tüketiciler ile buluşturup tüketicilerin ihtiyaçlarına göre modern, yenilikçi ve kaliteli ürün çeşitlerini sunarak sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.