+90 212 886 7549
KURUMSAL
Şirket Hakkında
Temelleri 1976 yılında Fevzi KOCABAŞ tarafından atılan firmamız 2007 yılında FEBKO KABARA VE ZIMBA LTD.ŞTİ adını almıştır.Firmamız her ebat, desen, ve renkte kabara üretimi ayrıca zımba teli üretimi ile müşterilerinin tüm beklentilerini karşılamaktadır.

Kuruluşundan beri geçen süre içersinde yurt içinde, sektörün tümüne hizmet veren FEBKO KABARA yurt dışında da tanınan ve aranan bir marka olmuştur. Hırvatistan ve Sırbistan dahil tüm balkan ülkeleri, Rusya, İran, Azerbaycan, Cezayir, Ortadoğu ve Arap ülkeleri uzun yıllardır ihracat yapılan ülkeler iken, bu ülkelere 2012 yılında A.B.D 2013 yılında Almanya eklenmiştir.

Makina parkuru yurtdışı kaynaklı olan FEBKO KABARA 2011 yılında Kimyasal Arıtma birimini kurarak tesisini eksiksiz hale getirmiş her konuda olduğu gibi bu konuda da sektörüne örnek bir lider olmuştur.

Müşteri memnuniyeti, zamanında teslim, ekonomik fiyat, yüksek kalite, FEBKO KABARA'nın temel ilkeleri olmuş ve böyle olmaya devam edecektir.
KURUMSAL
Vizyonumuz
Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.
KURUMSAL
Misyonumuz
Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, Türk sanayi kültürünü Türkiye’nin yanı sıra tüm Dünya’da tüketiciler ile buluşturup tüketicilerin ihtiyaçlarına göre modern, yenilikçi ve kaliteli ürün çeşitlerini sunarak sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.
Febko Kabara ve Zımba San.Tic.Ltd.Şti. © 2017
Tüm Hakları saklıdır.